Ing. Juraj Vencel

Ing. Juraj Vencel

Pozícia

Kontaktné informácie

Ovláda jazyky

Osobné motto

Referencie

S maklérom sme boli maximálne spokojní, bol vždy ochotný zodpovedať naše otázky a poradiť. Tiež prispôsobiť sa našim termínom. Ďakujeme za spoluprácu.

Magdaléna Drdošová, Nitra

Nemám výhrady ku kvalite poskytnutých služieb. Výborná komunikácia a profesionálny prístup.

Dominik Hrdlička, Nitra

Juraj bol priamy, rýchly, vecný. Komunikácia priama bez zbytočných omáčok. Super.

Štefan Schovanetz, Nitra

Maximálne profesionálny prístup a schopnosť zladiť požiadavky klienta s aktuálnou situáciu na trhu. Vysoké nasadenie, snaha, ochota a flexibilita a osobná účasť až do úplného ukončenia obchodu.

Martin Hrúz, Jarok

Dobrý deň, s prácou pána Ing. Juraja Vencela a jeho prístupom k riešeniu mojej pohľadávky som bola maximálne spokojná. Keby som znova potrebovala služby realitnej kancelárie, opäť by som si vybrala Vašu realitnú kanceláriu a pána Ing. Vencela.

Eva Pačutová, Nitra

Profesionálny prístup, môžem odporučiť.

Radovan Lichardus, Nitra

Vysoká kvalita, profesionalita, ochota a ústretovosť.

Radoslav Ivančík, Nitra

Kompletná pomoc a asistencia pri kúpe bytu.Bol som spokojný.

Vladimír Kotlár, Nitra

Profesionálny prístup. Všetko vybavené k našej spokojnosti.

Marek Hrúz, Nitra

Predaj prebehol rýchlo a za cenu, s ktorou sme spokojní. Bonus - všetky papierovacky s tým spojené boli tiež uskutočnené v rámci obchodu.

Jozef Barát, Nitra

Hodnotím prístup makléra ako veľmi profesionálny a celkovo veľmi pozitívne. Maklér vedel jednoducho vysvetliť jednotlivé časti realizácie obchodu od rezervácie, podpisu autorizovanej zmluvy advokátom až po odovzdanie bytu.

Ivan Takáč, Nitra

Veľmi milý, profesionálny a spoľahlivý maklér.

Ľubomír Kuťka, Bratislava

Všetko splnené, ako sme si želali.

Andrej Kovačik, Lužianky

Som spokojná s kvalitou služieb.

Soňa Horská, Nitra

Služby, ktoré nám pán Vencel poskytol hodnotíme na vynikajúcej úrovni. Pán Vencel nám poskytol všetky potrebné informácie ohľadom nehnuteľnosti. Ochotne nám odpovedal na všetky naše otázky a trpezlivo nám venoval svoju pozornosť.Mimoriadne oceňujem jeho ľudský pohľad a profesionálny prístup pri jednaní. Služby, ktoré nám poskytol nám všetkým ušetrili množstvo času a jednotlivé kroky, ktoré boli potrebné pri kúpe nehnuteľnosti boli premyslené, dôsledné a poctivé. Pána Vencela ako makléra vrelo odporúčam každému, kto hľadá svoju nehnuteľnosť a očakáva profesionalitu a ľudský prístup.

Lenka Molnárová, Močenok

Všetko vysvetlené, pravidelné informovanie o stave, servis na úrovni.

Marek Fridrich, Nitra

P. Vencel mi pomohol pri predaji bytu podľa špecifických kritérií. Našiel zodpovedajúceho kupujúceho a previedol ma predajom a administratívou s ním spojenou. Oceňujem jeho flexibilitu a nasadenie.

Lenka Demská, Bratislava

Nezvyčajne výborná kvalita.

Josef Hunal, Nitra

S prístupom a profesionalitou pána Juraja Vencela z realitnej kancelárie RE/MAX Family Nitra sme boli s manželkou skutočne nadmieru spokojní. Ochotne a trpezlivo odpovedal na všetky naše dotazy pred zahájením samotného predaja, vymyslel “obchodnú stratégiu” predaja, pričom každý jeden krok sme spoločne komunikovali. Ako zákazníci sme od samého začiatku mali pocit, že sme v rukách profesionála, čo je v prípade pána Vencela skutočne tak - je to profesionál a právom majiteľ realitnej kancelárie. Nehnuteľnosť bola v našom prípade predaná behom zopár dní, “papierovačky” prebehli tiež veľmi hladko a bezproblémovo, lebo bolo všetko vopred pripravené. Radosť spolupracovať pri predaji nehnuteľnosti s tak empatickým, ochotným, vtipným a odborne zdatným realitným maklérom akým je pán Vencel. Jeho služby v prípade potreby určite odporučíme aj vo svojom okruhu známych, ako aj neznámych :)

Michal Dobiaš, Hájske

Ďakujem RE/MAX Family, konkrétne p. Jurajovi Vencelovi za kvalitné a profesionálne poskytnuté služby. Komunikácia bola maximálne odborná, jednanie rýchle a všetky potrebné informácie mi boli zodpovedané. Z mojej strany absolútna spokojnosť, rozhodne každému odporúčam.

Miroslav Klobučník, Nitra

Profesionálny prístup. Super komunikácia výsledkom čoho bol predaj bytu v rekordnom čase.

Emília Kollárová, Nitra

Dokonalá, detailne naplánovaná prezentácia ponúkanej nehnuteľnosti, ochota, rýchlosť , precíznosť . Ďakujem pán Vencel

Petra Radulayová, Nitra

Juraj Vencel - profesionalita, jedinečné služby, individuálny prístup cielený na špecifické požiadavky a potreby zákazníka, rýchla a bezproblémová komunikácia - maximálna spokojnosť z našej strany.

Tomáš Géci, Nitra

Aj napriek zrovna nie priazdnivej situácie na celom svete ohľadom koronavírusu som bol ja aj s mojou manželkou nadmieru spokojný s prístupom a hlavne priamym a korektným jednaním zo strany makléra. Veľmi milo ma prekvapila jeho profesionalita a prehľad.

Tomáš Balko, Nitra

Seriózne jednanie :-) ,ochotný.

Zdenko Šimko, Nitra

Kvalita poskytovaných služieb partnerom predaja je bezkonkurenčná, som veľmi spokojná, realizácia prebehla promptne a s profesionálnym prístupom.

Andrea Mészárosová, Nitra

S firmou REMAX mám veľmi dobré viacročné skúsenosti. Mimoriadne pozitívne hodnotím ľudský prístup, kvalitu práce, ochotu a profesionalitu najmä nitrianskej pobočky a pána makléra Juraja Vencela. Pri kúpe nehnuteľnosti mi veľmi pomohol a poradil. Odporúčam každému kto chce kupiť nehnutelnosť rýchlo a bezpečne.

Júlia Slováková, Nitra

Spokojnosť v každom smere. Vďaka práci makléra som bola o každom kroku predaja nehnuteľnosti informovaná, všetky náležitosti vyriešené promptne a na profesionálnej úrovni.

Viera Formánková, Nitra

Ochota vo všetkých smeroch, nemám čo vytknúť. Sme spokojní.

Pavol Kečkéš, Mojmírovce

pred časom som Vás požiadala ako kupujúca o Vaše služby pri kúpe nehnuteľnosti. Nebýva zvykom, aby administratívu zabezpečoval kupujúci, ale potrebovala som istotu, že prevod prebehne bez problémov. S firmou REMAX som mala dobré skúsenosti už z minulosti, preto som navrhla predávajúcemu Vaše služby. Predávajúci na môj návrh pristúpil a firma REMAX, aj vďaka Vašej osobnej aktivite pri potrebných úkonoch, nesklamala. Oceňujem predovšetkým metodiku Vašej práce, ktorá spočíva v spolupráci s advokátom. To, že dohodnutá kúpna cena bola poukázaná bankovým prevodom do depozitu na účet advokáta (nie priamo predávajúcemu), nám dávalo istotu, že pokiaľ nebude povolený vklad do katastra, sú naše peniaze v dobrých rukách. Váš osobný prínos oceňujem pri príprave zmluvy, ktorá bola pripravená veľmi zodpovedne, a obsahovala všetky potrebné detaily, na ktoré treba pri takejto transakcii myslieť. Priebeh prevodu nehnuteľnosti to potvrdil, celý úkon prebehol bez problémov a pomerne rýchlo. Pán Vencel, ďakujem Vašej firme REMAX, aj Vám osobne, ako aj advokátovi, s ktorým spolupracujete, za profesionálne vykonanú prácu. P.S. Ak v mojom okolí budú ľudia, ktorí by potrebovali služby realitnej kancelárie, určite odporučím Vašu firmu REMAX.

prof. PhDr. Edita Gromová, CSc., Nitra

Môj maklér Ing. Vencel mi vychádzal vo všetkom v ústrety, všetko zabezpečil k mojej spokojnosti ako aj k spokojnosti druhej strany, vždy sme sa rozumne dohodli. Takže jeho služby hodnotím na 1.

Zuzana Móciková, Nitra

Pán Ing. Juraj Vencel má profesionálny prístup, maximálne nám vychádzal v ústrety, sme veľmi vďační za jeho ľudskosť ku klientom.

Ján Hrnčár, Nitra

Maximálna spokojnosť, prístup makléra profesionálny, ochotný, ústretový.

Ivan Kollár, Nitra

Promptný, férový, radosť pracovať a dohodnúť sa s ním. Vie, čo robí a robí to dobre.

Ing. Eva Benovič, Bratislava

Kúpa bytu prebehla bez najmenších problémov. Maximálna ochota, odbornosť a serióznosť. Môžeme len vrelo odporúčať.

Tomáš Krivošík, Nitra

Spoľahlivý,dôveryhodný,čestný.

Zoltán Grežo, Veľký Cetín

Ústretový, zhovorčivý, korektný, prvotriedne služby.

Ľuboš Orlík, Komárno

S realitnou kanceláriou RE/MAX Family sme mali veľmi dobrú skúsenosť a môžeme iba odporúčať. Predávali sme byt na dedine, maklér veľmi príjemný, zodpovedal všetky otázky, nehnuteľnosť kvalitne nafotil, na cene sa dalo dohodnúť k našej spokojnosti. Behom jedného mesiaca už aj sa hlásili záujemcovia o kúpu. Postarali sa o zmluvy a všetky potrebné dokumenty, všetko prebehlo rýchlo a bez problémov. Ďakujeme a odporúčame.

Darina Karasová, Ivanka pri Nitre

Pána Vencela sme oslovili pri predaji bytu. Boli sme spokojní najmä s jeho profesionálnym prístupom. Ochotne nám poradil s postupom predaja bytu zaťaženého hypotékou. Predaj prebehol rýchlo, bez komplikácií, podľa predbežnej dohody napriek tomu, že byt bol zaťažený hypotékou v jednej banke a kupujúci si chcel na byt vziať hypotéku z inej banky. O akýchkoľvek zmenách a krokoch, ktoré bolo treba uskutočniť, nás včas a pravidelne informoval. Pred podpisom kúpno-predajnej zmluvy prebral s nami jednotlivé body a ochotne nám zodpovedal naše otázky. Z našej strany bol predaj bytu bezstarostný, nakoľko pán Vencel bol sprostredkovateľom medzi nami, kupujúcim, bankou, advokátom a katastrálnym úradom. Ďakujeme.

manželia Noszákoví, Nitra

Pán Vencel bol ochotný a ústretový, s jeho službami som bola veľmi spokojná.

Renáta Hubinská, Nitra

Predaj domu, ktorý pán Vencel realizoval, nebol jednoduchý.... ale vždy bol ochotný a nápomocný. Ďakujem.

Ing. Monika Dubcová, Nitra

Profesionalita, promptnosť, ústretovosť. Rodičia, obidvaja nad 80 rokov sa rozhodli predať obľúbenú záhradku. Ako ľudia bez webu a skúsenosti s novými zákonmi si nevedeli vynachváliť prístup. Ďakujeme.

rodina Šušlíková, Nitra

Nehnuteľnosti v ponuke

Predaj
Prenájom

Kontaktujte makléra